ЯК ВИБРАТИ ДИВАН?

Знайти диван, який тобі сподобається досить важко, тому що він може бути використаний для різних цілей, розміщений у різних кімнатах, отже і призначення буде іншим.

Як правильно вибрати якісний диван для сну? Для щоденного сну не обов'язково купувати ліжко, тому що в малогабаритних квартирах просто немає місця для таких об’ємних меблів. Вибирати потрібно між прямим та кутовим диваном. Звертайте увагу на розміри, а також краще взяти пружинний матрац, поверхня повинна бути рівною і м'якою. Найпопулярніші моделі «книжка», «акордеон» (вони досить зручні, але при щоденному складанні та розкладанні є вірогідність, зламатися), «дельфін», «конрад».

Як вибрати диван у вітальню? Все залежить від ваших ресурсів та фантазії, у велику та простору кімнату можна придбати великий кутовий диван, він же «дельфін», особливо якщо ви часто приймаєте гостей і потрібно максимум посадкових місць. А ось якщо місця мало, то менший за розмірами, і краще - не кутовий, але обирайте максимально зручний для вас. Можливо ви зрідка його розкладатимете, тому підійдуть будь-які механізми.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ЯКІСТЬ?

  • Шви повинні бути рівними, не повинні стирчати;
  • Якісна оббивка завжди добре натягнута;
  • Всі елементи кріплення повинні бути одного кольору і, звичайно ж, надійно зафіксовані;
  • Правильно вибирайте тканину, розставте пріоритети, що саме для вас важливо. Флок, гобелен, штучна замша, мікрофібра можуть стати при нагоді. Порадьтеся з консультантами магазину, розкажіть про вподобання та критерії. Фахівці допоможуть підібрати потрібну тканину.
  • Колір, який вам сподобався, можна вибрати в каталозі.
Відгуки

Не знайдено дописів

Написати відгук

Поширені запитання

Чи можна замовити доставку вантажу Україною в Moving-Expert?

Ми виконуємо замовлення по всій країні:

Які найпопулярніші напрямки перевезення Київським регіоном?

Наша компанія доставляє вантажі до таких населених пунктів як:

Чи можна дізнатися більше на тему "Як вибрати диван?"?

Які послуги для маршруту Як вибрати диван? найпопулярніші?

Які автомобілі вибирають для Як вибрати диван??