Не завжди встигаєш переїхати до нового житла або офісу в теплу пору року. Ніхто не любить збиратися та пакувати речі на свята чи під час канікул. Є багато нюансів, наприклад:
- Холодна погода — звичайно не завжди взимку буває -30, але все ж таки холодно. Готуйтеся до можливих морозів, льоду та до купи снігу. Оскільки ми не можемо контролювати погоду під час переїзду, доведеться підлаштуватись під неї. Запасіться сіллю, лопатами та теплим одягом і, обов’язково рукавичками.
- Бронюйте вантажників та машину заздалегідь – швидше за все в період з 31 грудня до 2 січня компанії вантажних перевезень навряд чи працюватимуть, тому призначте дати трансферу вже після нового року або перед ним. Майте на увазі, що скоріш за все тарифи у святкові дні можуть бути вищими. Бронюйте заздалегідь, не забудьте точно описати кількість речей і дізнатися ціну на послуги перевезення.
- Упаковка — купіть матеріали заздалегідь, якщо в день від'їзду йтиме сніг, то краще упакувати речі в щільні картонні коробки, обмотати плівкою. Потрібно сконцентруватися і зібрати несезонні речі, а так само можна розібрати частину предметів інтер’єру.
Вантажники можуть скласти речі по коробках, а також розібрати й зібрати меблі. Якщо так вийшло, що дата переїзду припала на свята, постарайтеся не втрачати новорічний настрій і скоріше переїхати в новий будинок. Також іграшки, гірлянди, різні прикраси покладіть в окрему коробку десь зверху, щоб можна було прикрасити новий будинок. Дотримуйтесь порад, орієнтуйтесь на погоду, а також дорогу (можливо вона буде заповнена, зазвичай це ранок — до 10 годин і вечір — з 5 до 9), замовляйте авто заздалегідь. Ваш переїзд пройде на ура та свята можна буде провести вже у новій квартирі.