Кухня – святе місце для будь-якої господині. А плита — найголовніший інструмент на кухні, як фортепіано для музиканта, так і плита для господині — привід для гордощів і задоволення.
При переїзді ми транспортуємо багато різноманітної техніки, в тому числі габаритної. Завжди є страх щось зламати або неправильно демонтувати. У наші дні на сучасній кухні вже немає печі, є тільки плита та духова шафа. Попри компактність, вона є досить крихкою, тому перевезенням і установкою повинні займатися тільки професіонали з підготовкою та досвідом у цій сфері.
Перед транспортуванням потрібно вимкнути газову плиту, ні в якому разі не робіть це самостійно, особливо якщо у вас немає досвіду. Цією справою повинні займатися люди, які знають техніку.
- Після відключення розберіть усі деталі плити (а саме, ручки, решітки та конфорки), які можна зняти. Не забудьте, витягнути деко та решту вмісту духової шафи.
- Дверцята шафи краще зафіксувати.
- Далі, запакуйте плиту в повітряно пухирчасту плівку або кількома шарами картону і закріпіть скотчем.
- Якщо у вас невелика варильна поверхня, можете покласти її в коробку.
Всі правила підходять і для електричної плити, але для її відключення достатньо буде витягнути вилку з розетки, яку потрібно закріпити на кришці, наприклад, клейкою стрічкою. Якщо апарат новий, то найкращим варіантом буде перевозити його у власній упаковці, вона сто відсотків буде найнадійнішою для плити. У машині поставьте кухонний прилад у вертикальному положенні. Розмістивши її лежачи, буде ризик ламання, подряпин та пошкоджень. Також потрібно буде надійно закріпити плиту фіксувальними ременями. Пам'ятайте, дуже важливо щоб відключенням і підключеннями займалися люди, які знаються на цьому.