Жоден переїзд не обійдеться без техніки, адже вона буває абсолютно різною, можна розділити на:
- Побутова — пральна машина, сушарка, мікрохвильова піч, холодильник, плита і тд;
- Кондиціонер, комп'ютер, телевізор, планшет, ноутбук і тд.
- Кожну з цих одиниць потрібно упаковувати й до того ж по-різному, адже кожна має свої слабкі місця та відмінності.
Побутова
Цю техніку потрібно упаковувати, щоб уникнути механічних пошкоджень, адже холодильники виробляють із міцного матеріалу (якщо ми не маємо на увазі скляні та дзеркальні). Тому, прилади потрібно захистити від пилу, бруду та подряпин. Буде цілком достатньо стрейч плівки та картону, ідеально звичайно послужила б заводська упаковка, якщо такої немає, не засмучуйтесь, її завжди можна створити власноруч. Під великий апарат у будівельному магазині коробки може не знайтись, але можна скористатися картоном, пінопластом та скотчем. Дрібні прилади можна укласти в коробку і додатково зайняти все місце, що залишилося пінопластом/папером/поролоном.
КОМП'ЮТЕРИ
Всі прилади, які мають екрани, обов'язково підлягають упаковці й до того ж міцній, якісній. Телевізори — зламати найлегше, особливо сучасні легкі та тонкі плазми. Їх потрібно обмотати стрейчем, потім картоном, ще кілька разів стрейчем — це найпростіший вид упаковки. Якщо трохи заморочитися, можна знайти коробку відповідного розміру, потім все порожнє місце прокласти пінопластом. З комп'ютерами варто вчинити так само.
Техніка — найдорожче, що є в кожній квартирі, тому у разі ламання її будуть намагатись реставрувати. Купівля нової або ремонт зламаної забере набагато більше грошей, часу, нервів, ніж пакувальні матеріали й професійні мувери. Якщо ви не впевнені у своїх силах, довіртеся професіоналам, які ретельно та швидко роблять своє діло. Чекаємо Вас!