У зв'язку з переїздом виникає багато труднощів: знайти компанію-перевізника вантажів, купити пакувальний матеріал, розібрати великі меблі та від’єднати техніку. Ось одна з маленьких проблем — це холодильник, який не можна вмикати відразу після перевезення. Це не кожен знає, отже техніку можна зіпсувати. Річ у тому, що в момент переноски та перевезення холодильник нахиляється, іноді перевозиться на боці й масло може потрапити в контур, що охолоджує. Якщо техніку включити відразу, масло залишиться в трубках і це призведе до перегріву і несправності агрегату. Включений компресор почне переміщати холодоагент системою, а масло буде заважати нормальній циркуляції. Якщо внести холодильник із вулиці (взимку) у нагріте приміщення, то утворюється конденсат через перепад температур. Воду можна буде витерти зовні й всередині, але не на проводках та контактах, що приховані під ізоляцією, внаслідок включення холодильник може перегоріти. Якщо ж поставити агрегат відстоятися, то масло прийде у потрібний стан, займе своє звичне положення (фреон розподілиться по всьому контуру). Все буде добре
- В Теплу пору року – при вертикальному перевезенні техніки їй потрібно буде відстоятися до 6 годин.
- Холодна температура – при вертикальному положенні холодильника, варто постояти в теплі до зникнення конденсату, а саме 12 годин.
- Якщо ж його перевозили в горизонтальному положенні плюс в холодну пору року, то цього часу буде недостатньо і доведеться постояти понад 12 годин, в ідеалі добу.
У цей час холодильник варто звільнити від упаковки, помити (всередині та зовні), завантажити його поличками та іншими складовими. Перевірити візуально, чи з ним все добре після транспортування. Якщо ви перевозили новий холодильник, то зможете перевірити лише візуальну складову, якщо проситимуть підписати документи про справність, не поспішайте це робити, поки не пройде потрібний час, тільки після закінчення тестового часу, включайте та оглядайте. Продукти в агрегат можна буде завантажувати через 2-3 години після ввімкнення.