Ми всі хочемо швидко та легко зібрати речі для переїзду, потрібно врахувати багато деталей та нюансів, особливо, якщо ви приїжджаєте до іншого міста. Спробуємо зосередитися на декількох пунктах, які допоможуть переїхати без нервів.
- Пакувальні матеріали:
Від вибору та застосування пакувальних матеріалів безпосередньо залежить збереження вашого вантажу. Низька якість або неправильно підібрана упаковка може пошкодити ваші речі. Отже, розберемо що і для чого потрібно використовувати: коробки із щільного картону – універсальна упаковка та захист від пошкоджень для будь-якого виду вантажу (одяг, книги, посуд, документи). Так само, знадобляться стрейч плівка (забезпечує збереження меблів при виносі з приміщення), скотч (для закріплення тих же коробок), пухирчаста плівка або пакувальний папір (підійдуть для крихких предметів).
- Маркування:
Не варто забувати про маркування, воно допоможе вам при подальшому розбиранні майна, а при погрузці допоможе орієнтуватися вантажникам, які відразу розуміють, що там знаходиться і правильно розташують речі у машині. На багатьох коробках є поле для заповнення вмісту, якщо ж ні, ви самі можете підписати зверху, так само можна написати ім'я члена сім'ї, чиї речі там знаходиться і кімнату.
- Меблі:
Якщо меблі не пройдуть коридором, через дверний проріз, в ліфт або машину, то краще відразу їх розібрати і промаркувати всі деталі або відобразити процес розбирання на фото. Також складіть дрібну фурнітуру в пакетик, щоб нічого не загубити. Після розбирання обмотайте меблі стрейчем, кути можна додатково убезпечити картоном. Стільці, комоди, тумбочки, столики можна не розбирати, варто лише відкрутити виступаючі місця (ручки, ніжки).
- Побутова техніка:
Дрібну техніку достатньо обмотати пакувальним папером та покласти в коробку, яка підходить за розміром. Холодильник слід розібрати та зафіксувати дверцята, витягнути полички та упакувати їх окремо. Телевізор обов'язково обмотати пухирчастою плівкою, зафіксувати скотчем.
Упаковка одягу:
Для одягу, постільної білизни та дитячих іграшок підійдуть коробки великих розмірів, більш важкі предмети краще складати в середні коробки, так як не слід їх робити непідйомними. Рослини покладіть у коробку і постарайтеся заповнити порожній простір папером, щоб вони не хиталися з боку на бік, з тендітними речами приблизно така сама ситуація з упаковкою, як і з рослинами. Але пам'ятайте і врахуйте,, що кімнатні рослини не терплять холоду і спеки.
Нехай ваш переїзд пройде успішно! Можете зробити список речей та зафіксувати кількості коробок, щоб точно нічого не забути.